Buna Group

Mjeshtër të ashensorëve

	 	 

Kërkojmë mjeshtër të kualifikuar për mirëmbajtje, servisim dhe modernizim të ashensorëve.

Kushtet:

  • Kërkohet që aplikuesi të ketë përvojë pune minimum 3 vite.
  • Kushtet e pagesës në bazë të marrëveshjes.
  • Kontrata fillestare 6 muaj.

Orari i punës: Hëne - Shtune prej orës 08:00 - 17:00

Për info më të hollësishme: +38344343330

Shikime 1160
Kategoria Të tjera
Skadon 17 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC