ELKA Internacional

Shitës Ambulantiv

	 	 

“ ELKA INTERNACIONAL SHPK” Nje kompani e njohur  ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve ushqimore kerkon te punesoje:

Shites ambulantiv/M-Prishtine

Detyrat dhe përgjegjësitë  

  • Identifikimi i mundësive të reja të shitjes  Raportimi në baza ditore gjatë vizitave në terren
  • Përmbushja e objektivave të caktuara të shitjes mujore Komunikimi i përditshëm me klientët për shitjen e produkteve.
  • Krijimin dhe mbajtjen e marrëdhënieve efektive me klientët aktual dhe potencial.

Kerkesa per kandidatet:

  • Te kene eksperience pune ne kete fushe me se paku 1 vit
  • Aftesi te mira komunikuese dhe negociuese.
  • Posedimi I lejes se drejtimit.
  • Universiteti perben avantazh.
  • Mosha  22-28 vjec.
  • Paga do te jete e kenaqshme.
  • Vetem kandidaten qe do perzgjidhen do te informohen

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumentat tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja bashkangjitur fotografine tuaj ne email: enrik.topalli@elkaks.com

Prishtine.

 

Shikime 1911
Kategoria Shitje
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC