Pomo

Teknolog i Ushqimit (Produkte Brumi dhe Ëmbëlsira)

	 	 

Shikime 1924
Kategoria Gastronomi
Skadon 13 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC