Sixt Rent a Car

Shofer (2)

	 	 

Sixt Rent a Car me adresë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës shpall konkurs për:

  • 2 Shofera.

 Detyra kryesore:

  • Pranimi dhe dorezimi i automjeteve.  

Afati i dorëzimit të CV është data 15 Janar 2020 në e- mail adresën sixtkosova@gmail.com ose në tel : 045 121 001.

Shikime 3450
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC