Aurora Center

Kujdestarë për Persona të Moshuar - Gjermani

	 	 

Mundësi e artë punësimi në Gjermani!! Edhe pak vende të lira!

Bëhu i Zoti vetvetës. Apliko tani dhe Siguroi vetes një të ardhme të sukseshme dhe të pavarur. 

Ofrojmë Kontrata pune dhe trajnime për Kujdestarë për persona të moshuar. Vendi i punës, akomodimi si dhe ushqimi në Gjermani, të gjitha të siguruara. 

Më e mira e të gjithave, nuk do keni nevojë që të prisni për një Termin në Ambasadën Gjermane për më shumë se 2 vite e gjysmë. Punësimi që ofrojmë ne trajtohet si kategori e shkollimit, për të cilën më së shumti, do prisni 1 Muaj. 

Aplikoni tani dhe filloni nga Janari me trajnime intensive.  Vendet e Limituara!

Apliko

Shikime 6163
Kategoria Shëndetësi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC