Partner in Humanity

Promotere (full-time & part-time)

	 	 

Partner in Humanity

Shpall konkurs pune për poziten: Promotere (femra)

Përgjegjësitë dhe Detyrat

 • Promocione me orare të ndryshme në bazë të aktiviteve;
 • Prezantimi i kompanisë gjatë promocionit;
 • Të informojë konsumatorët rreth fushatës së promocionit;
 • Pjesëmarrja në promovime të produkteve;

Kualifikimet

 • Kandidatet duhet të kene moshën mbi 18 vjeçare;
 • Përvoje punë ne fushën e promocionit apo shitjes është përparësi;
 • Se paku shkolla e mesme;
 • Të jetë e aftë të punojë me mbikëqyrje minimale;
 • Komunikimi i mire me konsumatorë;
 • E aftë të punoj në ekip dhe e pavarur;
 • Aftësi prezantimi;

Nese jeni me shoqe apo familjare dhe deshironi te punesoheni tek ne me orar te plote apo si part time 

Atehere jemi vendi ideal per JU

Na kontaktoni ne email apo viber

partnerinhumanity.ks@gmail.com ose viber 0038345438166

Shikime 6280
Kategoria Marketing & PR
Skadon Ka skaduar!
Orari
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC