Thermo Star Kosova

Telefonist/e (3), Promovues/e (30) - në gjuhën Shqipe

	 	 

Thermo Star Header

"THERMO STAR " tani edhe në Kosovë kompania AUSTRIAKO-ITALIANE me teknologjine e fundit në tregun botëror konceptin ECO shpall konkurs për 33 vende të lira pune në tërë territorin e Kosovës , në këto pozita :

VREJTJE : Punësim i menjëhershëm , orar flexibil , nuk kërkohet përvojë e mahershme pune .

Telefoniste 3 pozita të lira :

-Kualifikimet dhe kriteret :

 • Kërkohet vetëm gjuha shqipe.
 • Shkollimi i mesëm .
 • Mosha 18 deri 30 vjeq .
 • Komunikative dhe e gatshme të bashkpunoj në grup.

-Ofrohet :

 • Pagë fixe 200€ .
 • Orari 10:00 - 18:00.
 • Pagesë shtesë dhe bonuse.
 • Trajnim profesional falas dhe ngritje në karrierë.

Promovues në terren 30 pozita të lira :

-Kualifikimet dhe kriteret :

 • Shkollimi i mesëm.
 • Mosha 20 deri 35 Vjeq.
 • Të posedojë patent shofer kategoria "B".
 • Të posedojë veturë familjare ose personale.
 • Të jetë i gatshëm të bashkpunojë në ekip dhe të sillet me korrektësi me klientët potencial.

-Ofrohet :

 • Pagë fixe 300 € .
 • Orarin e punës e keni flexibil ju e përzgjedhni .
 • Bonuse të majme shtesë në qdo realizim.
 • Të gjitha shpenzimet e veturës të parapara të mbulohen nga ana e kompanisë.
 • Trajnim profesional falas dhe ngritje në karrierë.
 • Udhëtime seminarike jashtë vendit.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre në VIBER në nr. e telefonit +38345900045. Vetëm gjatë orarit 10:00-16-00 ditëve të punës.

Stafi i THERMO STAR ju uron SUKSESE.

Thermo Star Footer

Shikime 9322
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC