Matcha Coffee and Eatery

Shankist/e

	 	 

Per kompanine tone

Matcha Coffee and Eatery eshte nje restorant i cili sherben ushqime te shendetshme si supa, sallata, sandwich, smoothies, matcha tea & late, si dhe caffee e te tjera.

Pozitat e lira

Matcha Coffee and Eatery ka hapur kete konkurs per Barista – Shankist/e per pergaditjen e kafes si dhe pastruese.

DETYRAT DHE PERGJEGJSITE

Per shankist/e

  • Pergaditje te kafeve
  • Detyra te tjera rreth mirembajtjes se shankut dhe tavolinave.

KUALIFIKIMET

  • Pervoja e punes si baristas – shankist/e eshte perparesi.
  • Pervoja e punes ne restorante eshte perparsi

Per pastruese

  • Pastrimin e kuzhines dhe salles pasi restoranti e mbyllur.

KUALIFIKIMET

  • Pervoja e punes eshte perparesi.

MENYRA E APLIKIMIT

Kontakti:

Telefonit: 043/82 92 82

Emaili: matchacoffeeandeatry@gmail.com

Adresa: Fazli Grajqevci, no: 104, Prishtine 10000, Kosovo
(rruga e kafeve te vogla, mrapa Turkish Airlines)

Shikime 2537
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC