Tech Performance Green Economy

Agjent/e i thirrjeve për gjuhën shqipe

	 	 

KONKURS
Për plotësimin e këtyre vendeve të lira të punës për pozitën:
 Call Center ne gjuhen Shqipe

Kualifikimet:
• Njohje te shkelqyeshme te Gjuhes Shqipe
• Aftesi komunikimi te shkelqyeshme
• Eksperienca e punes perparesi
• Fleksibilitet ne pune individuale dhe ne grup
• Mundesi e shkelqyer per te gjithe!

Aplikoni tani dhe behuni pjese e jona! 
Vendi punës: Ferizaj
Të interesuarit mund të aplikojnë përmes adresës elektronike:
techperformance.ks@gmail.com duke dërguar CV-të e tyre.
 
Shikime 6895
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC