Daily Telecom

Agjent/e telefonik në gjuhën Gjermane

	 	 

Kërkojmë Call Agenta të Gjuhës Gjermane

Cfarë ofrojmë ne?

  • Orarë i pershtatshem
  • Kontratë të rregullt Pune
  • Paguhen Trusti dhe Kontributet
  • Sigurim Shëndetsorë
  • Paga dhe bonuse të larta

Kriteret:

  • Të kenë njohuri të mirë të Gjuhës Gjermane
  • Të jenë të motivuar
  • Të jenë të gatshëm për ngritje ne detyrë

Aplikoni tani!! Dërgoni CV-në tuaj në (dailytelecom.ks@gmail.com) ose
na kontaktoni në +383 43 997 400 nga e Hëna deri të Premten,
prej orës 10:00 deri 18:00

Shikime 1168
Kategoria Telekomunikim
Skadon 17 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC