EF Job

Punësim sezonal në Gjermani për studentë

	 	 

Job EF ofron Work and Travel program sezonal punesimi per studente ne Gjermani per veren 2020, programi perfshin studente me dhe pa njohje te gjuhes gjermane ne Mcdonalds apo Fabrike paketimi 

Kriteret:

  1. Te jeni student aktiv ne nje nga universitet tona 
  2. Te jeni ne mes moshes 18-28 
  3. Te jeni fleksibil ne pune                          

Aplikoni tani dhe behuni pjese e jona!

Aplikimi behet ne nje nga zyret tona.

Tel: +38345886044 (Viber+WhatsApp)

TAGS:  EF Job, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 4628
Kategoria Të tjera
Skadon 17 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC