Speeex shpk

Agjent/e Marketingu (150)

	 	 

150 vende të lira të punës në SPEEEX po ju presin!

A je në kërkim të një pune që të zhvillon karrierën me një rrogë të lartë dhe me bonuse të merituara?

SPEEEX ka nevojë për 150 AGJENTË MARKETINGU me njohuri në gjuhën #gjermane, #frenge apo #italiane të cilët janë të motivuar t’i bashkohen ekipit tonë.

Përfito trajnim falas dhe zhvillo karrierën tënde duke punuar në qendër të Prishtinës me gjigantët e telekomunikacionit në Evropë!

đź“ž Ju lutemi kontaktoni në +383 49 491 649

Speeex 150

TAGS: Speeex ShpkPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 9290
Kategoria Telekomunikim
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC