Sante Fruit

Agronom/e

	 	 

Santefruit sh.p.k.

SANTEFRUIT është një kompani lokale e përfshirë në kultivimin e pemëve të imëta. SANTEFRUIT synon të krijojë një ekip profesionistësh në kultivimin e pemëve të imëta me ndihmën e ekspertëve dhe këshilltarëve ndërkombëtarë për të prodhuar fruta të shëndetshëm dhe për të mbajtur cilësinë e prodhimeve në planin afatgjatë.

Në përputhje me zgjerimin strategjik te kompanise,  

Shpallim vende të lira pune:  “ AGRONOM / E“

Nr. i pozitave : 2

Kushtet:

  • Kanditati duhet te jete me diplome universitare te drejtimit te bujqesise
  • Te kete aftesi te mire komunikuese
  • Te kete njohuri te punes ne PC
  • Te jete ne gjendje per pune ne ekip
  • Përvoja e punës – e preferuar
  • Te kete njohuri se paku te nje gjuhe te huaj (gjuhe angleze) – e preferuar

Nëse dëshironi të jeni pjesë e ekipit tonë, të dhënat tuaja (CV-në) mund ti dergoni në adresën elektronike:

info@santefruit.com

Konkursi do të jetë i hapur deri me datë 22.11.2019. Vetëm kandidatët më të suksesshëm do të kontaktohen për intervistë.

TAGS: Sante fruit PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1871
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC