Get Solutions

Agjent telefonik në gjuhën Gjermane dhe Suedeze

	 	 
GetSolutions esht duke kerkuar agjent telefonik ne Gjuhen Gjermane dhe Suedeze

Ofrojme:

1. Ambient komfort per pune
2. Mundesi per ngritje ne pozite
3.Mundesi per perfitime te bonuseve te medha
4.Rroge fikse
5.Vikendi pushim

Kriteret:
1.Njohja e Gjuhes Gjermane apo Suedeze
2.Aftesi Komunikimi
3.Fleksibilitet ne pun dhe ne grup

Aplikoni tani dhe behuni pjes e jona!
Dergoni CV: aplikogets@gmail.com
Tel: +38349170245

TAGS: Get SolutionsPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune  

Shikime 1888
Kategoria Telekomunikim
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC