Fresh-co shpk

Punëtor në administratë

	 	 

Kompania Fresh-Co në Pejë e cila merret me prodhimin dhe distribuimin e produkteve higjienike, shpallë konkurs:

Punëtor në Administratë.

Pozita të lira – 1 pozitë

Kualifikimet

  • Shkollim i larte
  • Te kete njohuri ne fushen perkatese.
  • Te jete kreativ/e edhe te kete aftesi komunikuese.
  • Te jete i/e afte te punoje ne grup dhe pune individuale.
  • Njohuri të shkëlqyeshme në Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) dhe aplikacione tjera të ngjajshme;

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV, në e-mail gramos.zeka@fresh-co.net

Aplikantët të jenë banorë të Pejës.

Kandidatët e përzgjedhur ftohen në intervistë.

TAGS: Fresh-Co ShpkPejeKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 3145
Kategoria Administratë
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC