KFC Kosova

Anëtar Ekipi (full-time & part-time)

	 	 

Vendi i punës: KFC Marigona Drive Thru

tek rrethi i Marigonës në Çagllavicë

Orari: full time & part time (me ndërrime)

Pozita: Team Member në Restaurant

Pavarësisht a po kërkoni një punë me orar të plotë apo një punë shtesë përderisa jeni duke u shkolluar, në KFC, asnjë ditë nuk është e njëjtë, me gëzim dhe argëtim dhe sfida të reja çdo ditë!

Ne gjithmonë përpiqemi të tejkalojmë pritjet e konsumatoreve, andaj detyrat e punës konsistojnë në kujdesin ndaj klientit, përgatitjen e ushqimit dhe pastrimin e ambientit – gjithmonë me standard të jashtëzakonshëm!

Ajo që ne duam nga ju është që ju:

 • Keni guxim dhe jeni të gatshëm për një ditë të gjallë
 • Keni qejf dhe dëshirë të punoni me ushqim dhe klientë
 • Jeni të kujdesshëm dhe të saktë
 • Keni shumë energji dhe motivim
 • Jeni të ndërgjegjshëm dhe keni një qëndrim të mirë
 • Jeni vetvetja dhe argëtoheni - edhe nëse jeni në punë

Çfare merrni mbrapa?

 • Ju mësoni si ta organizoni kohën tuaj
 • Ju fitoni përvojë të vlefshme në kujdesin ndaj klientit dhe punën në ekip
 • Trajnim i duhur nën përcjellje të plotë - Ne jemi krenarë për programin tonë të gjerë të trajnimit dhe zhvillimit
 • Mundësi të mira zhvillimi - Ne bëjmë çdo përpjekje që ju të keni një hap të mirë në karrierën tuaj
 • Shujtë ditore gjatë pauzës dhe 20% zbritje jashtë orarit
 • Kontratë, shtesa dhe pushime sipas ligjit ne fuqi
 • Sigurim shëndetësor – me mundësinë për të shtuar ndonjë anëtar te familjes
 • Bonusa dhe incentiva gjatë tërë vitit
 • Vlerësime të performancës

Për aplikim na shkruani dhe dërgoni CV në email jobs@kfc-ks.com

Dëshiron të mësosh më shumë rreth KFC Kosova? Lexo profilin e kompanisë: www.akademipune.com/kfc-kosova

Shikime 2896
Kategoria Shitje
Skadon 8 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC