Molla e Egër - Agroturizëm

Vende të lira të punës

	 	 

Konkurs për punësim:

Molla e Egër Agroturizëm kërkon të zgjerojë familjen e saj duke shpallur konkurs pune në këto pozita:

Molla Eger hap konkurs plotësuses për këto pozita

  • Ndihmës Kuzhinier/e (me përvojë dhe ambicje) 
  • Picaman (me përvojë dhe ambicje)
  • Banakier 
  • Kamarier/e (me përvojë dhe ambicje) 
  • Enëlarës/e 
  • Pastrues/e 

Konkursi mbetet i hapur 30 ditë

Ju lutem të aplikoni duke kontaktuar në numrin e telefonit apo nëpërmjet Viber në

+383 49-719-004 apo edhe nëpërmjet email mollaeeger@gmail.com

TAGS: Molla e Eger, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2389
Kategoria Hoteleri
Skadon 26 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC