BelAmi

Shpërndarës i ushqimit, Kamarier, Ndihmëse Kuzhiniere

	 	 

Fast Food BelAmi shpallë konkurs për këto pozita:

 1. Shpërndarës i ushqimit
 2. Kamarier
 3. Ndihmëse në kuzhinë (femër)

Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e Shpërndarësit:

 • Të ketë vullnet për punë
 • Të njohë Prishtinën
 • Të ketë njohuri dhe sjellje të mirë

Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e Kamarierit:

 • Të ketë përvojë pune
 • Të jetë i sjellshëm dhe të kujdeset për kërkesat e klienteve
 • Aftësi të mira komunikuese me klientët

Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e Ndihmës Kuzhinieres:

 • Ndihmon në pergatitjen e ushqimeve
 • Detyra te tjera rreth mirëmbajtjes së restaurantit.

Kualifikimet

 • Përvoja e punës në fushën e hotelerisë dhe gastronomisë jep përparësi 

Të gjithë të interesuarit mund te aplikojnë përmes numrit të kontaktit 044 133 848 apo përmes email adresës valon_jj@hotmail.com

TAGS: BelAmiPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune  

Shikime 2472
Kategoria Hoteleri
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC