Beghler

Vende të lira të punës (9)

	 	 

“Beghler LLC” hap dyert per te gjithe te interesuarit per pune.

Pozitat e hapura per te cilat mund te aplikoni:

  • Asistente financiare
  • Asistente administrative
  • Agjent I shitjes export
  • Asistent I shitjes
  • Komercialist/e I shitjes
  • Dizajner/e grafik
  • Shofer
  • Depoist
  • Web developer

“Beghler LLC” ju ofron kushte Europiane te punes, page konkuruese ne treg dhe mundesi avansimi ne kariere.

Konkursi mbetet I hapur deri me date 19.11.2019, pas kesaj date aplikantet do te lajmerohen per kohen e intervistes.

Dergoni CV-te tuaja ne e-mail adresen: hr@beghler.com

TAGS: BeghlerPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune  

Shikime 6685
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC