Pompa e derivateve Renelual Tahiri shpallë konkurs për pozitën:

  1. Kamarier

Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën Kamarier:

  • Të jetë i sjellshëm dhe të kujdeset për kërkesat e klienteve
  • Aftësi të mira komunikuese me klientët
  • Të ketë përvojë pune si kamarier
  • Të jetë fleksibil dhe I shoqërueshëm

Të gjithë të interesuarit për pozitat e lartëpërmendura mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit  044-374-330 nga ora 08:00 deri në orën 18:00.

TAGS: Renelual TahiriPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1043
Kategoria Hoteleri
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC