Pro4 SHPK

Menaxher i zyrës

	 	 

PRO 4 është kompani e specializuar në shitjen e sistemeve të sigurisë, shërbimet e instalimit dhe mirëmbajtjes, si dhe produkteve të tjera në sektorin e IT.

KONKURS

Menaxher i zyrës

Detyra dhe Pergjegjesi: 

  • Menaxhimi i depos 
  • Menaxhimi i klientëve
  • Menaxhimi i faturave
  • Menaxhimi i ofertave

Kriteret per kandidate: 

  • Njohuri të gjuhës angleze
  • Njohuri në përdorim të software-ëve (Word, Exel, Powerpoint)
  • Të jetë i shkathët në komunikim
  • Të ketë patent shoferi

Për të aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente të tjera në adresën e_mail: info@pro4ks.com 

Adresa: Rr.Tahir Zajmi, 64, Emshir, Prishtinë.

TAGS: Pro4, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

 

Shikime 3596
Kategoria Menaxhment
Skadon 6 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC