Autopasion Shpk

Agjent/e të shitjes (4), Ekonomiste (2)

	 	 

Autopasion Shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e Autopjesë, Goma, Vajra dhe Bateri me brendet më të mëdha europiane. Operojmë në Kosovë dhe Shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet.

Autopasion Shpk shpallë vende të lira Pune:

POZITAT:  

 1. AGJENT SHITJE NË TEREN – Prishtinë (2) dhe Gjakovë (2)
 2. EKONOMISTE (operatore) – Prishtinë (2)

Kualifikimet e kërkuara: 

 • Të ketë të përfunduar njërin nga fakultetet e përshtatshme për pozitat e lira;
 • Të ketë përvojë shitjesh në ndonjë sektorë – të ngjashëm
 • Të ketë integritet personal;
 • Aftësi që t’i përshtatet dinamikës dhe mënyrës së punës;
 • Shkathtësi komunikuese;
 • I/e gatshëm që të punoj si pjesë e ekipit;
 • I/e gatshëm të punoj nën presion të punës;
 • Të jetë fleksibil/e
 • Të jetë banor i qytetit të pozitës përkatëse (Prishtinë dhe Gjakovë)
 • Mosha e pranueshme nën moshën 30 vjeçare

Ofrohet: 
Kushte të mira pune si dhe kontratë afatgjate.

Orari i punës: 

E hënë – E shtunë, prej orës 08:00 – 16:30

Nëse po kërkoni një sfidë të re ose dëshironi të fitoni përvojë të re, ju lutemi na kontaktoni.

Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj ne e-mail: apliko@hotmail.com

Ju lutemi të cekni në subjekt pozitën dhe lokacionin për të cilën aplikoni

Gjithashtu te dergoni CV-në me fotografi, apliakcionet tjera nuk pranohen.

TAGS: AutoPasion, GjakoveKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2948
Kategoria Shitje
Skadon 14 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC