Eagle's Group

Promovues (30)

	 	 

"Eagle's Group"SH.P.K. me përfaqsi nga shtetet si : Austria , Gjermania dhe Italia me brendet më inovative në tregun botëror shpall konkurs për 33 vende të lira pune në tërë territorin e Kosovës , në këto pozita:

VREJTJE: Punësim i menjëhershëm, orar fleksibil , nuk kërkohet përvojë e mahershme pune .

Promovues në terren nga 10 pozita në tri brende të ndryshme Austriake, Gjermane, Italiane gjithsejt 30 pozita të lira:

-Kualifikimet dhe kriteret:

 • Shkollimi i mesëm.
 • Mosha 20 deri 35 Vjeq.
 • Të posedojë patent shofer kategoria "B".
 • Të posedojë veturë familjare ose personale.
 • Të jetë i gatshëm të bashkpunojë në ekip dhe të sillet me korrektësi me klientët potencial.

-Ofrohet:

 • Pagë fikse 300 € .
 • Orarin e punës e keni flexibil ju e përzgjedhni .
 • Bonuse të majme shtesë në qdo realizim.
 • Të gjitha shpenzimet e veturës të parapara të mbulohen nga ana e kompanisë.
 • Trajnim profesional falas dhe ngritje në karrierë.
 • Udhëtime seminarike jashtë vendit.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre në VIBER në nr. e telefonit +38345900045. Vetëm gjatë orarit 10:00-16-00 ditëve të punës.

Stafi i "Eagle's Group" ju uron SUKSESE.

Egale Picture

TAGS: Eagle's Group, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 5294
Kategoria Shitje
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC