Tricontes

Customer Service Consultant with German

	 	 

Tricontes është në kërkim të njerëzve të talentuar dhe ambiciozë për t'u bashkuar me ekipin tonë! Nëse keni aftësi të mira komunikimi në gjuhën #gjermane, dhe jeni person fleksibil dhe i motivuar për ofrimin e këshillave në lidhje me shërbimet apo produktet tona për klientë, Tricontes është vendi për ty!

Ju lutemi kontaktoni në +383 49 844 072 ose ne adresen elektronike:

 burim.mernica@tricontes.com

TAGS: Tricontes, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 875
Kategoria Telekomunikim
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC