Roof Sh.P.K.

Vende të lira pune (5)

	 	 

“Roof Sh.p.k.”   

Roof Sh.p.k. me katër subjektet e sajë “Roof Bistro”, “Roof Food”, “Roof Burger dhe “Bite” me këto lokacione: Roof Bistro në lagjen Kalabria, Roof Food në lagjen Bregu i diellit tek Qendra Tregtare, dhe ne lagjen Tophane Rr. U.ç.k. tek Qafa, Roof Burger në lagjen Bregu i diellit tek Qendra Tregtare dhe ne Fush Kosove tek Zona Industriale dhe Bite në lagjen Tophane Rr. U.ç.k. te Qafa:

 Hap konkurs punësimi për këto pozita:

  1. Kuzhinier/e
  2. Kamarier
  3. Shankist
  4. Ndihmës kuzhinier
  5. Enlarës/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Entuziazëm dhe pasion për të ofruar shërbim të shkëlqyer
  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
  • Aftësi të mira komunikimi me klientë
  • Ambicie dhe motivim

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë mund të aplikojnë përmes Webfaqes: www.tregugroup.com apo  e_mailit:  info@tregugroup.com, poashtu dhe të dergojnë CV në numrin Viber dhe +383/49/719/004

Bëhu pjesë e ekipit më të madh dhe më të respektuar në Kryeqytet, që gëzon kushte të veçanta dhe trajtim njerzor. 

Ju mirëpresim.

TAGS: Roof GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 7316
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC