Energetic Kosova

Njohës të gjuhës Flamane dhe Frënge

	 	 

“Energetic” shpall konkurs per vende te lira pune.

  • Njohes te Gjuhes Flamane
  • Njohes te Gjuhes Frenge

Kompania Energetic ka filluar operimin ne Kosove dhe kerkon entuziaste qe kane njohuri ne gjuhen Flamane apo Frenge. Kompani kjo me seli ne Europe, ofron kushte te volitshme per te gjithe te interesuarit qe synojne te zhvillojne ambiciet e tyre jetesore.

Kerkesat e kompanise:

  • Te kete njohuri te mira te njeres nga dy gjuhet
  • Aftesi te mira komunikuese me klientet
  • Informon klientet per produktet e kompanise
  • Menaxhon dhe raporton tek personi pergjegjes
  • Aftesi te menaxhoje kohen
  • Eksperienca e meparshme ne fushe te ngjajshme eshte perparesi

Dergoni CV tuaj tek energetickosova@gmail.com dhe ne do ju kontaktojme sa me pare te jete e mundur.

TAGS: Energectic KosovaPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune  

Shikime 2885
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC