Fast Food 004

Shankist, Kamarier, Enëlarëse

	 	 

Fast Food & Pizzeria 004 

Kërkon Shankist, Kamarier dhe 1 Enëlarëse me orar të plotë pune.

Të gjithë të interesuarit të lajmërohen cdo ditë pune nga ora 10:00 - 16:00  në numrin e telefonit:

Nr tel:049600766 , ose ne facebook Fast Food 004 (https://www.facebook.com/FF004/)

Adresa: Rruga: Holgen Petersen (Hyrja e spitalit  nga EULEX) në QKUK

TAGS: Fast Food 004PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2379
Kategoria Hoteleri
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC