KEPA Colors

Mjeshtër në ngjyrosje, hekurosje dhe polirim të automjeteve

	 	 

KEPA Colors auto service shpallë konkurs për pozitën:

  1. Mjeshtër në ngjyrosje, hekurosje dhe polirim të automjeteve.

Kriteret:

  • Kandidatët duhet të kenë eksperiencë pune në ngjyrosje, hekurosje dhe polirim të automjeteve.

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes numrit të telefonit: 044 145 316

TAGS: KEPA ColorsPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1414
Kategoria Të tjera
Skadon 4 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC