NNSH CO-ING

Vende të lira të punës (8)

	 	 

Kompania N.N.SH “CO-ING” me seli në Prishtinë shpall konkurs pune për këto pozita:

  1. Mjeshtër për ujësjellës dhe kanalizim (3 Pozita), vendi i punës Prizren dhe Prishtinë
  2. Punëtore fizik (5 Pozita), vendi i punës Prizren dhe Prishtinë.

Të gjithë të interesuarit të lajmerohen në numrat e telefonit: +383 / 45-604-500 dhe +383 / 038-552-031.

TAGS: NNSH CO-ING, KosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 4064
Kategoria Ndërtimtari
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC