KiKxxl Evrotarget

Këshilltar për klientë në gjuhën Holandeze

	 	 

Titulli i pozites: Këshilltar për klientë në gjuhën Holandeze

Nëse njihni gjuhën Holandeze, ju mund të bashkoheni me ekipin tonë në fushën e kujdesit ndaj klientit.

Çfarë ofrojmë?

  • Kontratë afatëgjatë dhe punë të sigurtë
  • Pagë të lartë dhe bonuse
  • Mundësi për ngritje në karrierë
  • Sigurim shëndetësor
  • Shujtë ditore
  • Ekip bashkëpunues
  • Trajnime brenda dhe jashtë vendit

Kualifikimet tuaja:

  • Të keni njohuri të mira të gjuhës Holandeze
  • Të shfaqni empati dhe pozitivitet gjatë punës me klientë
  • Të keni aftësi të mira në komunikim me klientët

Aplikoni duke dërguar CV në: hr@evrotarget.com

Ose përmes linkut: https://www.kikxxl-evrotarget-jobs.com/

TAGS: EvroTarget, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1431
Kategoria Telekomunikim
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC