Maxi Group

Agjent/e të Shitjes në tregun Financiar - 60 pozita (Call Agents)

	 	 

Agjent/e të Shitjes në tregun Financiar

60 pozita (Call Agents)

Jemi duke kërkuar Gjermano - folës.

Ne ofrojmë vende pune permanente, me orarë të plotë!

Ata që fillojnë punën, do të trajnohen për 10 ditë dhe do të paguhen nga dita e parë!

Nëse je Gjermano – folës, eja në ekipën tonë të madhe.

Kualifikimet:

  • Njohja e mirë e gjuhës Gjermane (obligative).

Përgjegjësitë:

  • Aftësi të mira komunikuese,
  • Aftësi në punë grupore.

Tjera:

  • Pagë deri në 1050.00 + extra bonuse javore, mujore, vjetore.
  • Bonuset në bazë të performancës në punë,
  • Kontratë sipas ligjit të punës të Republikës së Kosovës.
  • Sigurim Shëndetësor.

CV (në formatin e Euro-Pass).

Numri i kontaktit: 049 973 000

Aplikoni në maxigroupkosovo@gmail.com

TAGS: Maxi GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 5112
Kategoria Telekomunikim
Skadon 23 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC