Zero Pozitive

Supervisorë, Promotere

	 	 

Konkurs për Aktivitete Promocionale.

Zero Pozitive Publicis kërkon Supervisorë dhe Promotere për aktivitete promocionale.

Aktivitetet kryesisht zhvillohen në markete në tërë territorin e Kosovës 3 deri 4 herë në javë, 4 deri 6 orë në ditë.

Të interesuarit të dergojnë CV me dy foto në email adresën promotions@zeropozitive.com

Zero Pozitive

TAGS: Zero Pozitive, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1801
Kategoria Marketing & PR
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
x
Cilat nivele të shkollimit kërkohen më shumë në treg të punës?
Lexo këtë artikull »