Refresh

Vende të lira të punës (35)

	 	 

Fabrika e Textilit

Sh.p.k “Refresh”

Adresa : Qemail Stafa,Arberia 3 ,Prishtine

Info :+38344/114-076

KONKURS

KOMPANIA E PRODHIMIT TE VESHJEVE SH.P.K “REFRESH” HAP KONKURS PER 35

VENDE TE LIRA PUNE ME MUNDESI PUNESIMI TE MENJEHERSHEM.

1 vend (percjelles I linjes se prodhimit )

  • Te kete njohuri ne rrobaqepesi si dhe ne pergaditjen e procesit te prodhimit deri ne finale

22 Vende per Rrobaqepes/e mosha 20 deri 40 vjeçar/e

1 vend Skicist dizajn mode

2 vende ne sektorin e prerjes (preferohen te jene te gjinis mashkullore, mosha 20 deri ne 30 vjeçar)

4 vende parapergaditje e landes per prodhim

5 vende ne sektorin e hekurosjes

Kriteret:

  • Te kene aftesi te larte qe të punojne ne grupe dhe ta menaxhojne punen nen presion,
  • Kandidatet me pervoje pune kane perparsi
  • Te kene disipine ne pune.

Ftohen të interesuarit te paraqiten nga ora 09:00 deri ne 16:00 ne objektin qe gjendet ne lagjen “Arberia 3” Rr: Qemail Stafa Prishtinë info +38344114076

Konkursi eshte i hapur nga data 08/10/2019 deri 21/10/2019 Prishtinë

TAGS:  Refresh shpk, PrishtinëKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 5514
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 4 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC