Atlas Group

Promotere (15)

	 	 

Atlas Group sh.p.k shpall konkurs për 15 Promotere-Shitese me kontratë 6 mujore

Lloji i punës:

  1. Promoteret do të punojnë në mënyre ekipore (4 vajza në grup)
  2. Kohëzgjatja 6 muaj, me mundësi vazhdimi për 1 vit.
  3. Dërgoni CV-të tuaja së bashku me 2 (dy) fotografi në groupatlas.ks@gmail.com ose në viber 00383(49)-217-505.

Nëse jeni me shoqe ose familjare e doni me punu së bashku atëhere ky është vendi ideal për punësim për ju se bashku me shoqe.

Trajnime te avancuara per shitje dhe promocion çdo javë

Certifikata për trajnimet

Punësim mbi 6 muaj

Kontratë valide

TAGS: Atlas GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2389
Kategoria Shitje
Skadon 20 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC