Speeex shpk

Agjent/e Marketingu (50)

	 	 

A je në kërkim të një pune që të zhvillon karrierën me një rrogë të lartë dhe me bonuse të merituara?

SPEEEX ka nevojë për 50 AGJENTË MARKETINGU me njohuri në gjuhën #gjermane, #frenge apo #italiane të cilët janë të motivuar t’i bashkohen ekipit tonë.

Përfito trajnim falas dhe zhvillo karrierën tënde duke punuar në qendër të Prishtinës me gjigantët e telekomunikacionit në Evropë!

đź“ž Ju lutemi kontaktoni në +383 49 491 649

Speeex Agjente Marketingu

TAGS: Speeex ShpkPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 3074
Kategoria Telekomunikim
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC