Maxi Group

Trajner/e të gjuhës Gjermane

	 	 

TRAJNER
1 pozitë

Kërkesat:

  • Aftësi të shkëlqyeshme në Gjuhën Gjermane
  • Trajnimi në fushën: “Broker Financiar” është një përparësi ose përvoja e punës do të konsiderohet si avantazh.
  • Përvoja +1 vjeçare në Trajnim do të konsiderohet si avantazh.
  • Përvojë në ambiente pune me dinamik të lartë.
  • Aftësi të mira në përdorim të kompjuterit.
  • Komunikues i shkëlqyeshëm, aftësi të shquara verbale dhe në të shkruar.

Përgjegjësitë kryesore:

  • Të sigurojë që kandidatët të jenë plotësisht të informuar për vendin e punës që ata po konkurojnë dhe tu pëgjigjet çdo pyetje që mund të kenë kandidatët.
  • Aftësi shumë të mira organizative.

Përfitimet e punës dhe detajet:

  • Staf i mrekullueshëm dhe ambient i shkëlqyeshëm i punës.
  • Mjedis dinamik.

CV (në Euro-Pass format).

Paga 800.00 Euro

Aplikoni në maxigroupkosovo@gmail.com

TAGS: Maxi GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 555
Kategoria Edukim
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC