Royal - 2

Punëtorë për ndërtimtari (Slloveni dhe Belgjikë)

	 	 

Zyra Royal 2 shpallë vende të lira pune për shtetet Slloveni dhe Belgjikë

Për shtetin e Sllovenisë

Lëmia e punës: Ndërtimtari

Paga: Ora 9€

Për shtetin e Belgjikës

Lëmia e punës: Ndërtimtari

Paga: Ora 14€

Orari I punës: E hënë-Premte 09:00-14:00

Nr.kontaktues : 049/471-712

Për info & detaje gjendemi në rrugën “Garibaldi” përballë kafes MaBelle te Hotel Grandi.

TAGS: Royal-2PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 7053
Kategoria Ndërtimtari
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC