Papirun

Vende të lira pune (4)

	 	 

Papirun shpallë konkurs për vende të lira pune.

Pozitat e lira të punës janë:

  1. Delivery / shofer (shpërndares i ushqimit)
  2. Ndihmës kuzhinjer
  3. Arkatare
  4. Enëlares/e

Pozita (1) është e hapur për lokalin në qendër (afër hotelit Grand) , dhe patjetër duhet:

  • Të jenë banorë të Prishtinës.
  • Të kenë patent shofer, dhe së paku 2 vite përvojë në vozitje.
  • Të njohin mirë rrugët , lagjet e Prishtinës.

Pozitat (2 ,3 ,4) janë të hapura për lokalin ( në AlbiMall ) , dhe patjetër duhet :

  • Të kenë njohuri  në lëmitë përkatëse.
  • Të mos kenë problem transportin dhe orarin e punës (paradite dhe pasdite)

Të interesuarit CV-në e tyre mund ta dërgojnë në papirun2012@gmail.com , apo në viber në numrin +38345 338 367.

TAGS:  Papirun, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 5976
Kategoria Gastronomi
Skadon 4 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC