Meridian Express

Vende të lira të punës

	 	 

Vende të lira të punës

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 37 dyqane në territorin e Kosovës, ku qëllimi ynë është shërbimi i konsumatorëve tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes.

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik të punës, prandaj ne ju inkurajojmë që të i bashkangjiteni familjes sonë në pozitat e lira si më poshtë:

a) Menaxher/e i/e Pikës

b) Asistent/e Menaxher/e i/e Pikës

c) Arkëtar/e

d) Sektorist/e

e) Menaxher/e i/e Këndit të Ushqimit

f) Përgjegjës/e në Shitje

g) Kuzhinier/e

h) Asistent/e Kuzhiniere

i) Shitës/e

j) Kamarier/e

k) Ndihmës/e në Kuzhinë

Pozitat a)-k) janë të hapura në Prizren dhe Prishtinë ndërsa pozitat a)-d) janë të hapura në Ferizaj, Mitrovicë dhe Pejë.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com

Konkursi do të jetë i hapur nga data 19 Shtator 2019 deri më 19 Tetor 2019.

TAGS: Meridian ExpressPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 9717
Kategoria Të tjera
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
x
Si t’i ktheheni punës pas një pauze të gjatë?
Lexo këtë artikull »