Bonus Bonita

Shofer të kategorisë C

	 	 

Kompania N.P.P “BONUS” Lipjan, fabrika e cila mirret me prodhimin e ujit natyral dhe mineral, si dhe pijeve freskuese, shpallë konkurs për pozitën:

  • Shofer të kategorisë C

Kualifikimet

  • Kandidatët duhet të kenë të paktën të përfunduar shkollën e mesme;
  • Të kenë aftësi të shkëlqyera të komunikimit dhe prezantimit;
  • Të ketë njohuri të territorit të Kosovës;
  • Të jenë të pajisur me patent shofer të kategorisë C.

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV me Fotografi, në e-mail: info@bonusbonita.com

Kandidatët e përzgjedhur ftohen në intervistë.

TAGS: BonusBonitaPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1942
Kategoria Transport
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
Shpallje të Ngjashme Të gjitha
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC