Autopasion Shpk

Vende të lira të punës (5)

	 	 

Autopasion Shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e Autopjesë, Goma, Vajra dhe Bateri me brendet më të mëdha europiane. Operojmë në Kosovë dhe Shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet. 

Autopasion Shpk shpallë (5) vende të lira Pune në Prishtinë (3) dhe Prizren (2) për pozitën:

POZITA: MENAXHER/E – AGJENT/E SHITJESH

Kualifikimet e kërkuara: 

  • Të ketë të përfunduar se paku shkollen e mesme; (studentët e fakultetit të makinerisë – PËRPARËSI)
  • Të ketë përvojë shitjesh në ndonjë sektorë
  • Të ketë integritet personal;
  • Aftësi që t’i përshtatet dinamikës dhe mënyrës së punës;
  • Shkathtësi komunikuese;
  • I/e gatshëm që të punoj si pjesë e ekipit;
  • I/e gatshëm të punoj nën presion të punës;
  • Të jetë fleksibil/e

Ofrohet: 
Kushte të mira pune si dhe kontratë afatgjate.

Orari i punes: 

E hënë – E shtunë, prej orës 08:0016:30

Nëse po kërkoni një sfidë të re ose dëshironi të fitoni përvojë të re, ju lutemi na kontaktoni.

Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj ne e-mail: apliko@hotmail.com

(Ju lutemi të cekni në subject pozitën për të cilën aplikoni)

TAGS: AutoPasion PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

 

 

Shikime 3986
Kategoria Menaxhment
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC