Trend Group

Monter (2), Praktikant (2)

	 	 

Konkurs

2 / MONTER

  • Të ketë njohuri elementare për brendimin e foljeve, montimin dhe realizimin e reklamave.
  • Të jetë i aftë të punojë në ekip dhe nën presion.

2 / PRAKTIKANT

  • Të jetë i aftë të punojë në ekip dhe nën presion.

Për të aplikuar 044 555 442 ose print@trendi.group

TAGS: Trend Group, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

 

Shikime 1102
Kategoria Të tjera
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC