GNTC Group sh.a.

Vende të lira të punës (25)

	 	 

Konkurs pune PRISHTINË

  1. Shitës/e – Teknikë të bardhë (10 pozita)
  2. Shitës/e – CCC (10 pozita)
  3. Arkatar/e – (5 pozita)

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përvojë pune të shitjes me pakicë
  • Përgjegjëse për sektorin e caktuar
  • Aftësi të mira komunikimi me klientë
  • Ambicie dhe motivim

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të dërgojnë CV e tyre në emailin e cekur më poshtë dhe në SUBJECT të cekin pozitën e aplikimit.

e-mail: jobs@gntc-ks.com

TAGS: Gorenje Department Store, Prishtine, KosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 11311
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC