Primus Engineering

Instalues i klimave, Serviser i klimave (Obiliq)

	 	 

Kompania "PRIMUS engineering" me seli ne Obiliq e cila merret me Klimatizim - Ventilim.

Kërkon punëtor në teren për pozitën:

  1. Instalues i klimave
  2. Serviser i klimave

Kualifikimet për keto pozita:

  • Përvojë pune min. 1 vit (I kualifikuar për këto pozita)
  • I përgjegjshëm dhe i saktë në punë
  • I gatshëm për punë nën presion dhe me orar të zgjatur ndonjëherë.
  • Patent Shoferi kategoria B.

Vërejtje:

  • Orari i punës e Hënë - Shtune prej orës 8:30- 17:30
  • Kontrat pune afatëgjate.

Te interesuarit mund te na kontaktojn nga ora 9:00 deri 17:00.

Tel: 044 / 74 25 52

       044 / 27 86 86

E-mail: info@primus-ks.com

Web: www.primus-ks.com

TAGS: Primus EngineeringPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 634
Kategoria Të tjera
Skadon 20 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Kastriot
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC