P&G Consulting

Agjent inhouse në gjuhën suedeze

	 	 

P&G Consulting shpallë konkurs për:

  1. Agjent inhouse në gjuhën suedeze 

Kriteret:

  • Të kenë njohuri të mirë të gjuhës suedeze në shkrim dhe të folur;
  • Të jenë aktiv dhe të interesuar për punën që ofrojmë;
  • Edukata dhe morali në punë është i domosdoshëm;

Ne kemi bashkpunim të ngushtë me operatorin e telekomit suedez 3.

Bëjmë shitjen e produkteve dhe shërbimeve nga ky operator vetëm për biznese.

Me lokacion jemi me lokale moderne në qendër të Prishtinës në Pejton gjithashtu ofrojmë ambient mjaftë profesional me, trajnime inhouse.

Orari i punës nga e hëna deri të premten 09:00 deri në orën 16:00.

Natyrisht edhe pushimi i drekës dhe pushime të tjera gjatë ditës.

Gjithashtu ofrojmë orar më të shkurtër pune në krahasim me kompanitë e tjera. Vikendi është pushim

Paga fixe është 600€ në muaj plus 25€ provizion për çdo shitje, fondi penzional paguhet.

Të gjithë të interesuarit për këtë pozitë mund të aplikojnë përmes email adresës: besnik@telifyab.se

Numri i kontaktit: 049344200

TAGS: P&G ConsultingPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune  

Shikime 1064
Kategoria Telekomunikim
Skadon 17 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC