Zyra Kombëtare e Auditimit

Zyrtar për Informim dhe Monitorim të mediave

	 	 

zyrtare per mediaZyrtare per media

TAGS: Zyra Kombetare e   AuditimitPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 740
Kategoria Media
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC