NTP Shehu

Mjeshtër për punimin e drurit (5)

	 	 

KONKURS PUNE

Fabrika për përpunimin e drurit “ SHEHU N.T.P”, kërkon së paku 5 mjeshtër për përpunimin e drurit, veqanërisht në prodhimin e shkallëve.

Kandidatët duhet të kenë aftësi për punen e kerkuar si dhe janë të gatshëm të punojnë në ekip dhe me raste nën ndikimin e presionit.

Kandidatet duhet te kenë pervoj pune në këtë lami.

Për të aplikuar dërgoni CV-në tuaj në: shkallashehu@gmail.com

Kontaktoni në numrat: 045 600-446, 045 677-444

Lokacioni: Parku I Biznesit – Drenas.

TAGS:  NTP Shehu, DrenasKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

 

 

Shikime 908
Kategoria Të tjera
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC