Agrokor

Punëtor në sektorin e prodhimit (3)

	 	 

“AgroKor” sh.p.k. Shkabaj,shpall

Konkurs për vende të reja pune

Puntor ne sektorin e prodhmit (3)

Orari I plot.

CV,dokumentet tjera dhe foton dergohen ne email adresen Burimenjerzore@agrokor-ks.com

Apo te paraqiten ne zyret tona ne Shkabaj.

Nr. kontaktus-045321271

Kualifikimi per vendet e punes

Shkolles se mesme e preferuar

Pershkrimi i punes:

Puntor ne sektorin e prodhimit:

Kryen punë te ndryshme mbrenda sektorit te prodhimit.

 

Shikime 3633
Kategoria Të tjera
Skadon 8 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Kastriot
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC