Librex

Agjent i shitjes në teren

	 	 

Kompania Zvicrrane Librex me seli në Ferizaj shpallë konkurs  për 25 vende të lira të punës në gjithë territorin e Kovovës 

  • Agjent i shitjes në teren

Kushtet për aplikim: 

  • Të jetë mbi moshën 18 vjeçare
  • Të ketë veturë personale
  • Qiftet kanë përparësi
Kushtet e punësimit:
  • Rrogë bazë plus provizione ditore, javore, mujore
Çertifikime nga kompania dhe trajnime jashtë vendit pa pagesë
 
Për më shumë info na kontaktoni në email-in: librexveton@gmail.com apo nr tel : +38345216019 / 049436190

TAGS: LibrexPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 3754
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC