Arseko Construction

Punëtorë fizik

	 	 

Arseko Construction shpallë konkurs për pozitën:

  1. Punëtorë fizik

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të ndihmojë stafin, varesisht nga puna që i kërkohet
  • T’i përgjigjet pozivisht kolegëve të tij
  • Të përfundojë detyrat e caktuara në kohë

Kriteret:

  • Të ketë të perfunduar shkollën e mesme
  • Të jetë fleksibil dhe i aftë për punë nën presion
  • Të jetë i aftë të punojë në ekip dhe i vetëm

Të gjithë të interesuarit për ketë pozitë mund të dërgojnë CV e tyre në email-in arseko.shpk@gmail.com apo të kontaktojnë përmes numrit të telefonit 049 879 600

TAGS: Arseko ConstructionPrishtinaKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1163
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
x
Industritë me më së shumti konkurse pune në Kosovë
Lexo këtë artikull »